A A A

O naszej firmie - INTER

INTER Reklamy - Agencja Interaktywna. Robimy reklamy dla każdego - od jednoosobowych firm, po duże przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie i ciągle nowe pomysły, zapewniają skuteczność naszych działań. Jako nie wielka agencja podchodzimy indywidualnie do każdego projektu i dbamy o każdy szczegół jego realizacji. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów - od wizytówek, ulotek, banerów, plakatów, kasetonów świetlnych, gadżetów, oklejania samochodów i witryn, aż po tworzenie stron internetowych i przeprowadzanie kampanii reklamowych w internecie. Warto pracować z nami - dla stałych klientów, ceny maleją! Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz naszymi promocjami.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów - w końcu sami wiemy, jak działa dzisiejszy biznes i wyznajemy zasadę "Czas to pieniądz". Chcąc dostarczać usługi i produkty w rozsądnych cenach działamy szybko - to dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Dotrzymujemy zobowiązań. To dlatego klienci do nas wracają. Projekty wykonujemy nawet w 24h, a w wyjątkowych sytuacjach dostarczamy gotowy produkt w czasie 48h. Niestety tak szybki czas nie dotyczy wszystkich produktów, a wynika to ze specyfiki ich produkcji. Standardowy termin realizacji zleceń to 7 dni.

Jakość ma znaczenie

Zapewniamy usługi i produkty najwyższej jakości. Wszystko wykonujemy w taki sposób, jakbyśmy robili to dla swojej firmy lub chcieli otrzymać właśnie taki, zakupując gdzie indziej. Stawiamy się na miejscu klienta, dzięki czemu ciągle doskonalimy wszystkie procesy i zakres świadczonych usług oraz dostępność produktów. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości urządzenia i półprodukty. Zawsze doradzamy klientom wybór najodpowiedniejszych dla nich rozwiązań i pozostajemy w kontakcie po wykonaniu zlecenia.

Najlepsza cena

Staramy się, aby ceny naszych produktów i usług były dopasowane do lokalnego rynku. Dlatego każdy nasz klient otrzymuje najwyższą jakość, za rozsądną cenę. Wierzymy w długotrwałe relacje, dlatego klienci którzy z nami współpracują otrzymują jeszcze lepsze ceny na nowe zlecenia. Warto działać razem!

Współpraca

Jeżeli świadczysz podobne usługi lub chcesz poszerzyć swój asortyment - skontaktuj się z nami ! Zachęcamy również do stałej współpracy firmy, które potrzebują materiałów biurowych i materiałów reklamowych. Dla naszych stałych klientów zawsze staramy się przygotowywać jeszcze lepsze oferty.

Terminy realizacji i płatności:

- Domyślną formą płatności w naszej firmie jest płatność przelewem przed wykonaniem zlecenia (całość lub zadatek). Dla przedsiębiorstw oferujemy również możliwość płatności gotówką przy odbiorze oraz odroczone płatności do 14 dni. Przy wysyłce kurierem oferujemy możliwość płatności "za pobraniem".
- Staramy się aby nasze terminy realizacji były jak najkrótsze. Przy każdym produkcie podany jest standardowy termin realizacji od momentu zatwierdzenia plików graficznych. Dokładny termin podawany jest zawsze w momencie składania zamówienia. Większość produktów oferujemy w czasie 48h.

Dostawy produktów:

Dostawy opłaconych produktów na terenie całego kraju realizujemy bezpłatnie kurierem. Na terenie miasta i gminy Tczew dowozimy własnym transportem.

Przesyłka - 0 zł
Pobranie od każdych 30 kg - 3,5 zł
Termin dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi zwykle 24h (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt).

Podane ceny dotyczą wysyłek krajowych na teren Polski. Koszty transportu dla wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Niestandardowe zamówienia:

Staramy się, aby na stronie internetowej ukazać jak największą część naszej oferty, jednak nie zawsze jest to możliwe. Realizujemy również indywidualne zamówienia. Napisz do nas, a postaramy się spełnić każde oczekiwanie!

Reklamacje:

Przykładamy bardzo wielką uwagę do jak najwyższej jakości naszych produktów i usług. Dzięki wysokiej jakości półproduktów, współpracy z najlepszymi dostawcami, a także kontroli jakości - ograniczamy możliwość błędu do minimum. Jeżeli jednak produkt lub usługa ma jakieś wady, bądź nie spełnia do końca oczekiwań - prosimy o kontakt z nami.

Montaż reklam:

Wykonujemy montaż wszystkich oferowanych przez nas reklam:

- oklejanie samochodów folią (od napisów po duże reklamy), zmiana koloru lakieru, przyciemnianie szyb,

- wyklejanie szyb i witryn reklamowych w lokalach,

- montaż reklam wielkoformatowych (również z wykorzystaniem rusztowań lub dźwigu),

- montaż szyldów, tablic i tabliczek,

- montaż i podłączenie kasetonów świetlnych, liter 3D.

Koszty montażu, ze względu na ich różnorodność, wyceniane są indywidualnie.

 

Jako świadoma i odpowiedzialna firma, posiadamy odpowiednie ubezpieczenie OC na wykonanie takich usług.

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco z promocjami